جعبه شیرآلات

تاریخ آخرین بروزرسانی:24 تیر 1403

طراحى رايگان
قبول سفارش از سراسر کشور
09128246731
02122556912
حجاريان

جعبه کارتن صنعتی؛ شیرآلات و لوازم ساختمانی

جعبه کارتن صنعتی خود را را با طراحی منحصر به فردی که مدنظر دارید به شرکت پیشرو در زمینه طراحی، چاپ و تولید جعبه و بسته بندی تاش پک بسپارید. چرا که در زمان انتقال، بارگیری و تخلیه مدام قطعات صنعتی احتمال این که این محصولات آسیب ببینند زیاد است. به همین دلیل نیاز است که مراقبت ویژه ای از آن ها صورت بگیرد. با توجه به نیاز محصولات صنعتی برای طی کردن مسافت های طولانی بسیار مهم است که بسته بندی محکم و استانداردی برای آن ها در نظر گرفته شود تا به طور سالم به دست مشتری برسند. طراحی کارتن بسته بندی قطعات صنعتی کاملا به وزن و حساسیت این محصولات بستگی دارد و به طور معمول از کارتن قطعات صنعتی برای بسته بندی کردن لوازم یدکی خودرو، ابزار و یراق آلات، قطعات خودروسازی و… استفاده می شود. هرآنچه لازم است در رابطه با بسته بندی خرما و خشکبار بدانید در این مقاله برای شما جمع آوری شده تا بتوانید اطلاعات درستی از سفارش خود داشته باشید و از نتیجه کار راضی باشید. با ما همراه باشید: برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید. جعبه کارتن صنعتی ضمن برخورداری از وزنی سبک، به خوبی از عهده حمل قطعات سنگین برآمده و برای مراقبت از این وسایل دارای استحکام کافی است. کارتن بسته بندی و جعبه قطعات صنعتی در انواع ابعاد و در تیراژ مختلف قابل سفارش و تهیه است. به طور معمول هر قطعه صنعتی چون سرسیلندر، لنت ترمز و… به بسته بندی خاص خود نیاز دارد و در رابطه با این محصولات بسته بندی به هیچ عنوان نباید اهمیت بسته بندی آن ها نادیده گرفته شود.

انواع کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

به منظور بسته بندی قطعات صنعتی کارتن های مختلفی قابل استفاده می باشند که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد:

1. ورق های بسته بندی

 • نوع اول جعبه کارتن صنعتی برای بسته بندی قطعات صنعتی
به طور معمول برای بسته بندی قطعات صنعتی ورق های چند لایه (3، 5 و 7 لایه) استحکام و کیفیت مطلوب تری را در خصوص ساخت جعبه کارتن صنعتی برای شما به ارمغان می آورند. این ورق ها قابل بازیافت هستند و بسته به وزن محصول می توان تعداد لایه های مورد نیاز را مشخص کرد. کارتون های بسته بندی در انواع لمینتی، عادی، چاپ شده و دایکاتی قابل مشاهده می باشند که با استفاده از این ورق ها مقاومت آن ها بسیار بیشتر از قبل خواهد شد.

2. جعبه های لمینتی

 • نوع دوم جعبه کارتن صنعتی برای بسته بندی قطعات صنعتی
یکی از بسته بندی های مورد استفاده برای قطعات صنعتی جعبه های لمینتی هستند که ساختار آن ها با کارتن های ساده فرق می کند. این کارتن ها به دلیل مقاومت بیشتر در مقایسه با کارتن های ساده استفاده بیشتری دارند. این جعبه ها به دو صورت قابل استفاده هستند:
 • افزودن لایه مقوایی چاپ خورده به لایه های کارتنی
 • چاپ مستقیم روی ورق های کارتن

3. کارتن دایکاتی

 • نوع سوم جعبه کارتن صنعتی برای بسته بندی قطعات صنعتی
یکی دیگر از انواع کارتن های صنعتی کارتن دایکاتی یا مدل دار است. ساخت این کارتن ها به کمک قالب های تیغ دار انجام می شود. به طور معمول بیشترین استفاده از این کارتن ها برای بسته بندی قطعات صنعتی کوچک است. از موارد استفاده از این کارتن همچنین می توان به تهیه کارتن تلسکوپی (مانند کارتن موز)، کارتن سوراخ دار (کارتن میوه و کارتن محصولات دریایی و لبنی)، کارتن دسته دار (نظیر کارتن قطعات فلزی) و … اشاره نمود.

4. کارتن رو پالتی

 • نوع چهارم جعبه کارتن صنعتی برای بسته بندی قطعات صنعتی
با استفاده از این نوع کارتن می توان به طور عمده محصولات صنعتی را انبارداری و ترانزیت نمود. این بسته بندی ضمن برخورداری از قیمتی مناسب، دوستدار طبیعت نیز به شمار آمده و به همین دلیل گزینه خوبی برای استفاده به عنوان جعبه های چوبی و فلزی است. از دیگر مزایای استفاده از این بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • کاهش هزینه های حمل و نقل
 • امکان تنظیم براساس اندازه محصولات
 • قابلیت بازیافت صد در صد
نکته مهم: در رابطه با بسته بندی قطعات صنعتی جعبه های مقوایی به نسبت نمونه های کارتنی دارای مقاومت بیشتری هستند و به میزان قابل توجهی، از محصول در برابر آسیب ها و ضربات احتمالی محافظت می کنند.  

طراحی جعبه کارتن صنعتی

1. برای جعبه کارتن صنعتی طرحی خلاق و نو انتخاب کنید…

طراحی در نظر گرفته برای جعبه کارتن صنعتی خیلی با طراحی یک بنر، بروشور و یا دیگر طراحی ها فرق می کند. در طراحی بسته بندی باید تمامی جوانب و زوایای شکل هندسی جعبه از جمله خط های تا شدن، خط های برش، زبانه های قفل و سوراخ ها را به صورت کاملاً ریزبینانه مورد بررسی قرار داد. این جوانب همگی در کنار هم کمک خواهند نمود تا طراحی و بسته بندی جعبه کارتن صنعتی زیبایی بیشتری داشته باشد. توصیه می شود در طراحی جعبه کارتن صنعتی کمی خلاقانه عمل کنید و به این طریق شانس دیده شدن محصول خود را از طریق بسته بندی آن بیشتر کنید.

2. چاپ جعبه کارتن صنعتی

بسته به هزینه و بودجه ای که به چاپ جعبه کارتن صنعتی اختصاص داده اید می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. از روش های زیر می توان برای چاپ روی کارتن و مقوای بسته بندی محصول خود استفاده نمود:
 • فلکسو
 • سیلک
 • افست
 • لمینتی
نکته مهم: در چاپ سیلک و فلکسو روی خود کارتن عمل چاپ انجام خواهد شد اما در روش چاپ لمینتی، چاپ اول از همه روی یک مقوا اجرا شده و بعد این مقوا روی کارتن چسبیده می شود.  استفاده از چاپ فلسکو بیشتر برای چاپ انواع لگو و مشخصات شرکت تولید کننده کالا بر روی کارتن محصولات است. ماندگاری این چاپ به نسبت دیگر انواع چاپ بیشتر می باشد. از چاپ سیلک برای چاپ صنعتی تصویر بر روی کالا استفاده می شود که به دلیل چاپ مستقیم بر روی کالا، شفافیت و درخشندگی مطلوبی را دارا می باشد. برای تیراژ بالا هم چاپ افست گزینه مناسب تری است و یک چاپ غیر تماسی به شمار می رود. برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.  

چرا باید از جعبه کارتن صنعتی استفاده شود؟

 1. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کارتن به منظور بسته بندی قطعات صنعتی، امنیتی است که در زمان حمل و نقل برای محصول به وجود می آورد. این بسته بندی قادر است از محصول در مقابل سرما، گرما و ضربه های احتمالی مراقبت کند و علاوه بر آن اجازه ورود گرد و خاک، تغییرات آب و هوایی، بخار آب و نور و اشعه را نیز به درون جعبه نمی دهد. از این رو استفاده از کارتن بسته بندی به نوعی ضامن کیفیت دستگاه است.
 2. با بسته بندی کردن قطعات صنعتی خیلی راحت تر می توان آن ها را جابجا کرد. از این رو به آسانی پروسه توزیع این قطعات انجام شده و در پی آن فروش نیز با افزایش رو به رو خواهد شد.
 3. یکی دیگر از دلایلی که نشان می دهد حتما باید برای قطعات صنعتی از جعبه کارتن صنعتی استفاده کرد محافظتی است که به واسطه ورق کارتونی، ورق نایلونی، تکیه گاه یونولیتی یا فومی و نایلون حباب دار قرار گرفته در اطراف محصول درون جعبه کارتونی، به عمل می آید. این مواد به خوبی جلوی هر نوع آسیبی که از بیرون به محصول وارد می شود را گرفته و مانع از آسیب دیدگی محصول بر اثر فرآیندهای حمل و نقل، آسیب های مکانیکی، آسیب های انبارداری، توزیع و… می شوند.
 4. بسته بندی محصول شما در واقع اولین چیزی است که مشتری با آن ارتباط برقرار خواهد نمود. از این رو می توان آن را مهم ترین اصل در بازاریابی محصول مورد نظر دانست. به همین دلیل شما می توانید با طراحی و چاپ مناسب بر روی جعبه کارتن صنعتی، بازاریابی موثری را برای محصول خود داشته باشید.
 5. بسته بندی کارتن محصول، جای مناسبی برای دادن اطلاعات محصول به مشتری است. شما می توانید اطلاعاتی چون طرز استفاده، طریقه نگهداری، مشخصات محصول، مواد مورد استفاده در ساخت محصول، تاریخ تولید و تاریخ انقضا و دیگر موارد مورد نیاز را بر روی کارتن محصول به چاپ رسانده تا مشتری راحت تر آن ها را در اختیار داشته و بتواند با اطلاع از آن ها اقدام به خرید کند.
 

جعبه کارتن صنعتی شرکت تاش پک

شرکت تاش پک، در سال 1370 تاسیس شد تا با طراحی، چاپ و تولید انواع جعبه های مقوایی، لمینتی و کارتن خدمتی در عرصه بسته بندی و جعبه سازی کشور داشته باشد. شرکت تاش پک از سال 1370 تا به امروز در راستای این اهداف فعالیت مستمر داشته است. ما در شرکت تاش پک توانسته ایم با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مجهز و مطابق با استاندارد های جهانی، نیاز مشتریان در بازار ایران را نسبت به تولید انواع جعبه ها برطرف کنیم. امروزه بسته بندی بر افزایش فروش به شدت تأثیر دارد به این جهت که مشتریان به دلیل داشتن قدرت انتخاب و تنوع زیاد محصولات، مجبور نیستند محصولاتی با بسته بندی های ضعیف خریداری کنند. برندها در تلاشند با یک بسته بندی شاخص و زیبا در همان مرحله ابتدایی نظر مشتریان را به سوی محصول خود جذب کنند. این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مشتری به ظاهر زیبا، حرفه ای و کاربردی یک محصول توجه می کند چرا که اعتقاد دارد یک محصول حرفه ای و معتبر دارای بسته بندی زیبا، شاخص و کاربردی است. برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید. در ادامه می توانید نمونه های جعبه کارتن صنعتی شرکت تاش پک را مشاهده بفرمایید.    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

نیاز به راهنمایی دارید؟
×
تماس تلفنی Whatsapp chat
چت واتساپ Whatsapp chat