جعبه قنادی ( جعبه شیرینی ، کیک ، باقلوا ، شکلات و….)

تاریخ آخرین بروزرسانی:24 تیر 1403

مشاهده لیست قیمت

مجتمع چاپ و بسته بندی تاش پک
آماده ارائه خدمات طراحی ، چاپ و تولید
جعبه مقوایی ، لمینتی و کارتن میباشد .
09128246731 ________ 09105559986
02188510019 ________ 02122556912

جعبه شیرینی، کیک و شکلات خود را به شرکت پیشرو در زمینه طراحی، چاپ و تولید جعبه و بسته بندی تاش پک بسپارید. چرا که در نگاه اول مهم ترین پارامتر فروش شیرینی، کیک و شکلات بسته بندی و جعبه آن هاست. به دنبال فروش بیشتر محصولات خود هستید؟ برای تولید جعبه های منحصر به فرد و مقرون به صرفه خود در این مقاله برای شما اطلاعات جامعی را جمع آوری کردیم تا بتوانید اطلاعات درستی از سفارش خود داشته باشید و از نتیجه کار راضی باشید. با ما همراه باشید:

تولید جعبه شیرینی

 • تولید جعبه شیرینی زیر مجموعه تولید جعبه شیرینی، کیک و شکلات است.

با توجه به اینکه شیرینی یکی از خوراکی های محبوب و پرطرفدار در اکثر مراسمات به شمار می آید، طراحی و چاپ در نظر گرفته شده برای جعبه این محصول باید به خوبی بتواند ضمن حفظ بهداشت این خوراکی، برند شما را نیز به مخاطب نشان دهد. از همه مهم تر ظاهر آن نگاه ها را به خود جلب کند. به طور معمول جعبه های شیرینی در انواع نیم کیلویی، یک کیلویی، یک و نیم کیلویی و دو کیلویی و غالبا به شکل مربع و مستطیل چاپ و تولید می شوند.

در ساخت جعبه های شیرینی از مقوا و در نهایت از روکش سلفون با قابلیت ضرب طلاکوب و یا نقره کوب بهره گرفته می شود.

از بهترین چاپ ها که بتوان برای جعبه شیرینی مناسب دانست چاپ افست است.

نکات قابل توجه در زمینه طراحی و ساخت جعبه شیرینی

تولید جعبه شیرینی زیر مجموعه تولید جعبه شیرینی، کیک و شکلات است.

 • در رابطه با ساخت جعبه شیرینی شما باید به فکر یک لوگوی زیبا باشید تا برند شما را به مخاطب به خوبی معرفی کند.
 • رنگ جعبه شیرینی نیز از دیگر مواردی است که در طراحی و ساخت این محصول باید آن را در نظر گرفت. رنگی انتخابی شما باید به نوعی دل مشتری را به دست آورده و او را نسبت به خرید دوباره از شما ترغیب کند.
 • این که روی جعبه شیرینی آدرس و شماره تلفن شما چاپ شود کاملاً سلیقه ای است ولی چنانچه به فکر یک بازاریابی موثر و مفید هستید توصیه می شود این مورد را از قلم نیندازید.
 • به هیچ عنوان شلوغ کردن طراحی جعبه شیرینی صورت خوشی نداشته و شما را یک برند حرفه ای جلوه نمی دهد. تا جایی که توانسته طراحی ساده ای را برای جعبه شیرینی خود در نظر گرفته و سعی کنید طراحی انتخابی شما در عین سادگی، زیبایی خاص و منحصر به فردی داشته باشد.
 • یکی از راه هایی که در دیده شدن هر چه بیشتر محصول شما بسیار موثر است انتخاب جعبه ای است که بخشی از محصول شما را حتی از درون بسته بندی به مشتری نشان دهد. در حال حاضر پرطرفدارترین نوع این جعبه ها، جعبه های پنجره دار است. این نوع از جعبه ها در واقع باعث می شوند که مشتری راحت تر به برند شما اعتماد کند.
 • استفاده آسان یکی دیگر از مزایایی که است که در جلب نظر مشتری به بسته بندی شیرینی تولیدی شما کمک می کند. یک جعبه شیرینی مناسب باید در کنار مراقبت از شیرینی به راحتی نیز قابل استفاده باشد. شما می توانید برای جلوگیری از خراب شدن شیرینی و یا کاپ کیک های تولیدی خود از دیوایدر و یا پارتیشن استفاده کنید.

تولید جعبه شکلات

 • تولید جعبه شکلات زیر مجموعه تولید جعبه شیرینی، کیک و شکلات است.

ابعاد و طرح جعبه های شکلات با توجه به تنوع بالایی که شکلات ها دارند بسیار زیاد است. به منظور بسته بندی شکلات ها بسته به نوع آن ها از جعبه های مختلفی استفاده می شود. جعبه های مثل:

 • جعبه های مقوایی محکم
 • جعبه های فلزی
 • جعبه های شیشه ای
 • و…

طراحی جعبه شکلات کاملاً به نوعی شکلات هایی که قرار است درون آن قرار داده شود بستگی دارد. برای نمونه می توان برای جذابیت هر چه بیشتر جعبه شکلات های شیری و سفید رنگ در طراحی آن از المان های سفید استفاده نمود و یا برای شکلات های قلبی جعبه ای قرمز رنگ انتخاب کرد.

در ادامه بیشتر با انواع جعبه شکلات آشنا خواهیم شد:

انواع جعبه شکلات

1. جعبه شکلات کادویی

 • نوع اول جعبه شکلات زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

با توجه به اینکه این جعبه های شکلات برای هدیه دادن استفاده می شوند باید طراحی آن ها با دقت و خلاقیت هر چه تمام تر انجام شود تا جعبه نهایی ظاهر شیک و مشتری پسندی داشته باشد. لازم به ذکر است که به کار بردن  رنگ های مختلف برای جعبه شکلات های کادویی یک امتیاز برای شما به حساب خواهد آمد. چرا که در این صورت افراد می توانند متناسب با مناسبت مورد نظر و سلیقه طرف مقابل جعبه ای با رنگ مناسب انتخاب کنند.

 

2. جعبه ترافل

 • نوع دوم جعبه شکلات زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

برای ترافل ها نیز باید جعبه ای خاص آن ها طراحی و چاپ شود. به طور معمول به منظور فروش ترافل ها از جعبه های چند تایی استفاده می شود.

 

3. جعبه استند شکلات

 • نوع سوم جعبه شکلات زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

این جعبه ها در واقع به منظور فروش شکلات های تخته ای و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. این استندها ضمن به نمایش گذاشتن هر چه بهتر شکلات های تخته ای مراقبت مناسبی را از آن ها به عمل خواهند آورد. رنگ استندها باید با رنگ محصول و رنگ لوگو و برند همخوانی داشته باشد.

 

4. پاکت شکلات

 • نوع چهارم جعبه شکلات زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

پاکت های کاغذی انتخاب مناسبی برای شکلات های کوچکی که در تعداد بالا به فروش می رسند به شمار می آیند. این پاکت ها ضمن مراقبت از شکلات ها باید مشتری پسند هم باشند.

 

طراحی جعبه شکلات

 • طراحی جعبه شکلات زیر مجموعه طراحی جعبه شیرینی، کیک و شکلات

بسته به نوع شکلات ها در طراحی و ساخت جعبه آن ها از جنس مختلفی استفاده می شود. در صورتی که شکلات ها باید مستقیماً در تماس با جعبه قرار بگیرند بهترین گزینه برای جنس جعبه آن ها مقوای بهداشتی ایندربرد است اما در صورتی که برای هر یک از شکلات های درون جعبه محافظی خاص آن ها تعبیه شده، می توان برای جعبه آن ها به سراغ جعبه های پشت طوسی، کرافت و… نیز رفت. علاوه بر آن چنانچه مایلید کیفیت شکلات ها را به رخ مشتری بکشید جعبه های طلق دار انتخاب مناسبی برای این کار خواهند بود.

در ساخت جعبه های شکلات کادویی نیز جنس های مختلفی استفاده می شود جنس هایی چون:

 • کاغذ
 • مقوا
 • الیاف طبیعی
 • پارچه
 • و…

 

این را در نظر داشته باشید که در وهله اول مشتری امکان تست طعم شکلات را ندارد و این جعبه شکلات است که او را نسبت به خرید ترغیب خواهد نمود لذا توصیه می شود از اهمیت طراحی جعبه شکلات غافل نشوید.

در طراحی جعبه شکلات باید عوامل مختلفی چون سازگاری جعبه با جنس شکلات، رنگ بندی جعبه، کیفت جنس جعبه، هماهنگی طراحی با برند شما و نیز حفاظت مطلوب از شکلات در مقابل آسیب های شیمیایی در نظر گرفته شوند.

تولید جعبه کیک

 • تولید جعبه کیک کیلویی زیر مجموعه تولید جعبه شیرینی، کیک و شکلات است

آخرین جعبه ای که در این مطلب قصد صحبت در مورد آن را داریم جعبه کیک است. در مورد جعبه های کیک نیز تنوع بسیار زیاد بوده و شما می توانید بسته به نیاز، مدل، طرح، ابعاد و کیفیت جعبه مناسب برای کیک های خود را انتخاب کنید. برعکس شیرینی ها، کیک ها در اکثر مواقع در مراسم شادی چون تولدها و جشن های عروسی مورد استفاده قرار می گیرند.

از این رو مهم است که جعبه در نظر گرفته شده برای آن ها نیز زیبا و شکیل باشد. جعبه انتخابی برای کیک ها باید به خوبی در جلب نظر مخاطب موفق عمل نماید. غالباً در تهیه جعبه کیک به منظور ساخت بدنه از مقوای 750 گرم و در بخش درب آن از مقوای 300 گرم استفاده می شود.  جع

انواع جعبه کیک

1. باکس کیک

 • نوع اول جعبه کیک زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

این نوع جعبه کیک در واقع ساده ترین نوع این محصول به شمار آمده که بیشترین استفاده را در اکثر قنادی ها دارد. باکس کیک یا همان جعبه کارتنی به دو صورت دو تکه و یک تکه مورد استفاده قرار گرفته که نمونه های دو تکه درب آن ها به طور کامل جدا شده ولی جعبه های یک تکه به شما این امکان را می دهد تا برای بستن درب جعبه تنها از ضرب انگشت خود استفاده کنید.

2. جعبه کیک طلقی

 • نوع دوم جعبه کیک زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

این جعبه ها که به جعبه کیک پنجره دار نیز معروف هستند در بخش رویی خود از یک مستطیل شفاف برخوردار می باشند که امکان مشاهده محتویات درون جعبه را به مشتری خواهند داد. این جعبه ها به نسبت نمونه های کارتنی و ساده در جلب نظر مشتری نتیجه مطلوب تری به بار خواهند آورد.

3. جعبه کیک پلاستیکی

 • نوع سوم جعبه کیک زیر مجموعه جعبه شیرینی، کیک و شکلات

به طور معمول این نوع از جعبه کیک، دایره ای شکل است و بیشترین استفاده از آن برای بسته بندی پای و چیز کیک می باشد. این نوع جعبه تنوع سایز داشته و به صورت دو تکه (درب پلاستیکی، بشقاب تکیه گاه) ساخته می شوند. این جعبه به خوبی مانع از ورود هوا به داخل شده و به همین دلیل برای بسته بندی کیک های مغازه ای با تاریخ مصرف بالا بیشترین استفاده را خواهد داشت.

نکات قابل توجه در مورد طراحی و چاپ جعبه کیک

 • حتما در نظر داشته باشید که در ساخت جعبه کیک از مقوایی با مقاومت مطلوب استفاده شود تا به خوبی بتواند وزن کیک مورد نظر را تحمل کند.
 • ارتفاع جعبه کیک باید به گونه ای انتخاب شود که پس از قرارگیری درب بر روی جعبه، سبب فشرده شدن کیک نشود و فشاری به آن وارد نکند.
 • مطمئن شوید که جعبه در نظر گرفته شده به خوبی از کیک مورد نظر محافظت نموده و در جابجایی تا حدامکان از وارد شدن هر نوع آسیبی به کیک جلوگیری می کند.
 • جعبه کیک می تواند معرف خوبی برای برند شما به افراد مختلف در یک مهمانی و یا مراسم باشد لذا از شناساندن برند خود از طریق جعبه به مخاطب دریغ نکنید.

چرا باید از جعبه کیک استفاده شود؟

 1. محافظت جعبه از طراوت و تازگی کیک
 2. امکان جابجایی هر چه آسان تر کیک با قرارگیری آن در درون جعبه ای مناسب
 3. امکان بازاریابی موثر از طریق در نظر گیری طراحی متناسب با برند خود برای جعبه کیک

جعبه شیرینی، کیک و شکلات شرکت تاش پک

شرکت تاش پک، در سال 1370 تاسیس شد تا با طراحی، چاپ و تولید انواع جعبه های مقوایی، لمینتی و کارتن خدمتی در عرصه بسته بندی و جعبه سازی کشور داشته باشد. شرکت تاش پک از سال 1370 تا به امروز در راستای این اهداف فعالیت مستمر داشته است.

ما در شرکت تاش پک توانسته ایم با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مجهز و مطابق با استاندارد های جهانی، نیاز مشتریان در بازار ایران را نسبت به تولید انواع جعبه ها برطرف کنیم. امروزه بسته بندی بر افزایش فروش به شدت تأثیر دارد به این جهت که مشتریان به دلیل داشتن قدرت انتخاب و تنوع زیاد محصولات، مجبور نیستند محصولاتی با بسته بندی های ضعیف خریداری کنند.

برندها در تلاش هستند تا با یک بسته بندی شاخص و زیبا در همان مرحله ابتدایی نظر مشتریان را به سوی محصول خود جذب کنند. این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مشتری به ظاهر زیبا، حرفه ای و کاربردی یک محصول توجه می کند چرا که اعتقاد دارد یک محصول حرفه ای و معتبر دارای بسته بندی زیبا، شاخص و کاربردی است.

برای سفارش جعبه شیرینی و جعبه کیک همین حالا با ما تماس بگیرید. برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

نیاز به راهنمایی دارید؟
×
تماس تلفنی Whatsapp chat
چت واتساپ Whatsapp chat