بسته بندی آجیل و خشکبار + مشاوره و قیمت

تاریخ آخرین بروزرسانی:29 فروردین 1403

بسته بندی آجیل و خشکبار خود را با طراحی منحصر به فردی که مدنظر دارید به شرکت پیشرو در زمینه طراحی، چاپ و تولید جعبه و بسته بندی تاش پک بسپارید. در بین محصولات مختلف، آجیل و خشکبار از نظر بسته بندی از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار هستند و بسیار مهم است که بسته بندی در نظر گرفته برای آن ها خاص و جذاب و باکیفیت باشد. آجیل و خشکبار باید به صورت کاملاً بهداشتی مورد بسته بندی قرار گرفته و امکان نفوذ هیچ نوع آلودگی به درون بسته بندی آن وجود نداشته باشد.

پسته، بادام، فندق و… جزو آجیل و خشکبار به شمار آمده که هر یک دارای خواص بسیاری بوده و فیبر و ویتامین مورد نیاز بدن را تأمین خواهند نمود. آجیل و خشکبار جزو محصولاتی هستند که هر ساله از ایران به دیگر کشورها صادر شده و یک کالای صادراتی به شمار آمده و از این رو بسیار مهم است که بسته بندی شکیلی برای این نوع محصول صادراتی در نظر گرفته شود.

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

طراحی بسته بندی آجیل و خشکبار

تمامی محصولاتی چون میوه های خشک، برگه زرد آلو، انجیر خشک، زردآلو، قیسی، کشمش و همچنین مغز دانه ها نظیر بادام، گردو، پسته و… در دسته خشکبار قرار دارند. این محصولات در ایران باکیفیتی بالا تهیه شده و ضمن فروش در داخل کشور به کشورهای آسیایی و اروپایی نیز صادر می شود.

طراحی در نظر گرفته برای بسته بندی محصولاتی چون آجیل و خشکبار و به ویژه آجیل و خشکبار صادراتی بایستی خاص و مشتری پسند باشد. برای جذابیت هر چه بیشتر بسته بندی آجیل و خشکبار باید طرح و رنگ متناسب با محصول مورد نظر برای آن در نظر گرفته شود و به نوعی همه چیز بین بسته بندی و محصول همخوانی داشته باشد.

یکی از ایده های مناسب برای بسته بندی آجیل و خشکبار ارائه بسته بندی های یک نفره است. این نوع بسته بندی ضمن آن که جمع و جور و کوچک می باشد از نظر قیمت نیز گزینه مقرون به صرفه تری بوده و افراد می توانند متناسب با بودجه خود تعداد مناسبی از این نوع محصولات را خریداری کنند.

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

انواع بسته بندی آجیل و خشکبار

برای بسته بندی محصولاتی چون آجیل و خشکبار می توان از گزینه های مختلفی چون پک های کارتنی و مقوایی، پک های شیشه ای، پلاستیکی و ظروف فلزی استفاده نمود.

در این بین نمونه های کارتنی و مقوایی به دلیل مزایایی که داشته گزینه مناسب تری می باشند. از بین مزایای بسته بندی های کارتنی و مقوایی برای آجیل و خشکبار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قدرت رنگ پذیری بالا و افزایش کیفیت درج طرح و رنگ مورد نظر روی این نوع بسته بندی
  • قابلیت چاپ اختصاصی
  • امکان برجسته سازی حروف
  • چاپ طلاکوب نوشته ها
  • استفاده از سلفون
  • امکان بهره مندی از سایر خدمات چاپ
  • پایین بودن وزن کارتن و مقوا و جابجایی آسان تر بسته بندی های مقوایی و کارتنی
  • قابلیت بازیافت کارتن و مقوا و بازگشت آن ها به چرخه طبیعت

به طور کلی برای انتخاب بهترین نوع بسته بندی برای محصولات صادراتی نظیر آجیل و خشکبار شما باید اول به خوبی بازار هدف را در کشور مورد نظر مورد بررسی قرار داده و بعد متناسب با شرایط فرهنگی، اقتصادی و علایق مردم آن ها دست به انتخاب بسته بندی مناسبی برای محصول خود بزنید.

 

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

بسته بندی آجیل و خشکبار به تفکیک

1. بسته بندی خرما صادراتی

انواع خرمای خشک علی الخصوص خرمای پیارم که جزو خشکبار محسوب می شوند برای فروش داخلی و نیز جهت صادرات به شکل های مختلفی بسته بندی می شوند.

بسته بندی خرما به طور معمول باید به نوعی نشان دهنده اصالت ایرانیان باشد و استفاده از رنگ های گرم نیز بسته بندی این محصول را بیش از پیش جذاب تر خواهد ساخت. بر روی بسته بندی محصول می توان از تصاویر جذاب و مرتبطی نظیر تصویری باکیفیت از ارگ بم را چاپ کرد.

 

 2. بسته بندی مغز گردو

از بین آجیل و خشکبار مختلف می توان به مغز گردو اشاره نمود که دارای میزان قابل توجهی ویتامین، مواد معدنی، ترکیبات آنتی اکسیدان، اسیدهای چرب امگا3 است و در بین خشکبار رتبه سوم را دارا می باشد. این محصول همچنین در بین آجیل و خشکبارهای موجود بیشترین آمار میزان صادرات به دیگر کشورها را از آن خود نموده است.

به طور معمول بسته بندی در نظر گرفته برای گردو باید به گونه ای باشد که از این محصول برای مدتی بیشتری نگهداری کند. به این منظور نیاز است که بسته بندی گردو مانع از ورود اکسیژن به داخل شده و همچنین ضد رطوبت باشد. مغز گردو برای فروش در فروشگاه ها و نیز برای صادرات در بسته بندی های چند گرمی و کارتن های مقاوم لمینتی آماده عرضه می گردد. برای آن که مغز گردو تا مدت زیادی درون بسته بندی تازگی، بود و مزه خود را حفظ کند باید در بسته بندی آن به مواردی چون درجه حرارت محل نگه داری، میز نفوذ هوا، رطوبت و اکسیژن توجه شود.

3. بسته بندی میوه های خشک صادراتی

از بین میوه های خشک شده در ایران می توان به میوه خشک آلو، سیب، موز، کیوی، نارنگی، توت خشک، انجیر و… اشاره نمود. این نوع خشکبار برای عرضه در فروشگاه به صورت شیک و جذابی بسته بندی شده و هر تولیدکننده سعی داشته با درنظرگیری یک بسته بندی متفاوت و خاص برای محصول خود از دیگر رقبا پیشی بگیرد.

در مورد بسته بندی میوه های خشک برای فروش در فروشگاه های داخلی و همچنین برای صادرات مهم ترین گزینه دور نگه داشتن محصول از هر نوع آلودگی است. بسته بندی این نوع محصول همچنین برای جلب نظر مشتری باید از طراحی جذابی بهره برده باشد.

 

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

کارتن سردخانه ای خشکبار صادراتی

در رابطه با آجیل و خشکبار صادراتی برای آن که محصول تا مقصد کیفیت و تازگی خود را حفظ کند نیاز است که بسته بندی محصول به گونه ای بوده که امکان نگهداری آن در شرایط سردخانه ای وجود داشته باشد. برای نگهداری آجیل و خشکبار در محیط های سردخانه ای نیاز است که بسته بندی در نظر گرفته برای محصول از قابلیت ضد آب یا سردخانه ای برخوردار باشد. در واقع باید تولید کارتن با ترکیباتی متناسب و سازگار با محیط سردخانه ای انجام شود.

استفاده از این جعبه ها اگر چه ممکن است هزینه بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد اما به خوبی از محصول شما در مقابل عوامل تخریب کننده و آسیب زا مراقبت می کند.

ترکیب کارتن ضد رطوبت به شما این امکان را داده تا آجیل و خشکبار بسته بندی شده خود را به راحتی در سردخانه های ثابت و یا کانتیرهای سرخانه دار نگه داری نموده و نگرانی از بابت خرابی آن ها چه از نظر ظاهری و چه از نظر طعم و بو و تازگی نداشته باشید.

 

بسته بندی آجیل و خشکبار در شرکت تاش پک

شرکت تاش پک، در سال 1370 تاسیس شد تا با طراحی، چاپ و تولید انواع جعبه های مقوایی، لمینتی و کارتن خدمتی در عرصه بسته بندی و جعبه سازی کشور داشته باشد. شرکت تاش پک از سال 1370 تا به امروز در راستای این اهداف فعالیت مستمر داشته است.

ما در شرکت تاش پک توانسته ایم با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مجهز و مطابق با استاندارد های جهانی، نیاز مشتریان در بازار ایران را نسبت به تولید انواع جعبه ها برطرف کنیم. امروزه بسته بندی بر افزایش فروش به شدت تأثیر دارد به این جهت که مشتریان به دلیل داشتن قدرت انتخاب و تنوع زیاد محصولات، مجبور نیستند محصولاتی با بسته بندی های ضعیف خریداری کنند.

برندها در تلاشند با یک بسته بندی شاخص و زیبا در همان مرحله ابتدایی نظر مشتریان را به سوی محصول خود جذب کنند. این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مشتری به ظاهر زیبا، حرفه ای و کاربردی یک محصول توجه می کند چرا که اعتقاد دارد یک محصول حرفه ای و معتبر دارای بسته بندی زیبا، شاخص و کاربردی است.

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

نیاز به راهنمایی دارید؟
×
تماس تلفنی Whatsapp chat
چت واتساپ Whatsapp chat