کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی + سفارش، قیمت و مشاوره

تاریخ آخرین بروزرسانی:1 خرداد 1403

کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی خود را با طراحی منحصر به فردی که مدنظر دارید به شرکت پیشرو در زمینه طراحی، چاپ و تولید جعبه و بسته بندی تاش پک بسپارید. در زمینه تولید قطعات در صنایع مختلف نظیر صنعت خودرو سازی و عرضه لوازم یدکی خودرو، صنایع چوب، ابزار و یراق آلات و… برای ارائه هر چه بهتر محصول به بازار از بسته بندی قطعات صنعتی استفاده می شود.

برای قطعات صنعتی جعبه های کارتنی به دلیل برخورداری از مزایایی چون استحکام و مقاومت مطلوب، قابلیت چاپ با کیفیت های مختلف و تنوع در نحوه باز و بسته شدن درب و نیز با توجه به شکل کلی جعبه مناسب ترین گزینه به شمار می آیند.

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

دلایل استفاده از کارتن و جعبه برای بسته بندی قطعات صنعتی

 • برای عرضه لوازم یدکی و انواع قطعات صنعتی به بازار کارتن های بسته بندی به نسبت دیگر انواع بسته بندی انتخاب مناسب تری محسوب می شوند. با استفاده از کارتن هایی با تعداد لایه هایی مناسب می توان به خوبی سلامت انواع لوازم یدکی نظیر پیستون ها، بلبرینگ ها، میل سوپاپ، قطعات حساس موتور و نیز چراغ ها و قطعات تزئینی چون سپر و جلو پنجره را تضمین نمود.
 • تولید جعبه های کارتنی در واقع به صورت لمینتی و با اضافه شدن لایه مقوایی چاپ خورده به لایه های کارتنی و با چاپ های مستقیم روی ورق کارتن نظیر چاپ فلکسو و چاپ سیلک انجام می شود. استفاده از روش دایکاتی در ساخت کارتن های بسته بندی باعث شده که بتوان آن ها را به هر شکلی در آورد.
 • وزن جعبه های کارتنی بسیار سبک است و باعث افزایش وزن محصول نخواهند شد و این موضوع کمک زیادی به حمل و نقل محصول مورد نظر می کند.
 • بسته به نوع کالای مورد نظر و نیز مواردی چون وزن و سنگینی آن، کارتن و جعبه در نظر گرفته برای بسته بندی آن نیز از بین انواع 3 لایه، 5 لایه و 7 لایه انتخاب خواهد شد و به این طریق هر محصول متناسب ترین بسته بندی کارتنی را برای خود خواهد داشت.
 • قابلیت بازیافت کارتن ها نیز باعث شده که بسته بندی کارتنی هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زیست محیطی بسیار مناسب باشد. کارتن ها خیلی زود وارد چرخه بازیافت شده و به طبیعت برمی گردند. از این رو استفاده از جعبه های کارتنی در بحث بسته بندی محصولات با توجه به این که بسته بندی در نظر گرفته برای محصول شما مجدداً قابل بازیافت باشد می تواند نظر بسیاری از افرادی که دغدغه محیط زیست را دارند را به خود جلب کند. این موضوع در بحث صادرات نیز می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.
 • کارتن ها به شما امکان چاپ مخصوص را داده و به همین دلیل برای تبلیغات و برندسازی نیز بسیار ایده آل هستند. این را در نظر داشه باشید که یک بسته بندی مناسب می تواند مشتریان بسیاری را به سمت محصول شما بکشاند. جعبه های لمینی به شما امکان چاپ واضح تصاویر، استفاده از فونت های مختلف و بهره مندی از خدمات چاپی چون سلفون، برجسته سازی، طلاکوبی و… را خواهد داد که این موضوع باعث شده بسته بندی نهایی از جذابیت ظاهری مطلوبی برخوردار باشد.
 • قیمت مناسب پک های کارتنی را نیز می توان یکی دیگر از مواردی دانست که استفاده از این بسته بندی را بسیار رایج کرده است.
 • کارتن بسته بندی همچنین باعث شده که محصول مورد نظر  بسیار راحت تر قابل حمل باشد.

در ادامه بیشتر با انواع جعبه و کارتن لوازم یدکی و قطعات صنعتی آشنا خواهیم شد:

 

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

انواع کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی

برای بسته بندی لوازم یدکی و قطعات صنعتی از جعبه های کارتنی در انواع کیبوردی، ته قفلی، چهار درب و… استفاده می شود که در این بین می توان جعبه های تلفیق شده از دو نوع کیبوردی ته قفلی را پرطرفدارترین گزینه دانست. طراحی بسته بندی قطعات یدکی و صنعتی مختلف به وزن و میزان حساسیت این قطعات بستگی خواهد داشت. با توجه به آن که قطعه مورد نظر توسط شرکت های مختلفی طراحی و تولید خواهد شد نوع بسته بندی در نظر گرفته از سوی شما برای محصول می تواند شانس شما را برای دیده شدن و فروش بیشتر افزایش دهد.

1. کارتن و جعبه لوازم مکانیکی و صنعتی

 • نوع اول از کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی

قطعات یدکی باید به شکلی بسته بندی شوند که ضربات احتمالی در زمان جابجایی و حمل و نقل آسیبی به محصول وارد نکند. بر روی کارتن بسته بندی لوازم یدکی می توان چاپ فلکسو، افست و سیلک را انجام داد.

2. کارتن بسته بندی قطعات خودرو

 • نوع دوم از کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی

یکی دیگر از انواع کارتن های مورد استفاده در امر بسته بندی محصولات مختلف کارتن بسته بندی قطعات خودرو است. در ساخت جعبه های کارتنی به این منظور، نیاز است که وزن محصول، وزن وارده از سوی دیگر بسته های چیده شده بر روی آن در محیط انبار و نیز میزان مقاومت در مقابل رطوبت را در نظر داشت.

 

3. کارتن یراق آلات

 • نوع سوم از کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی

یراق آلات نیز از دیگر محصولاتی هستند که با استفاده از جعبه های کارتنی بسته بندی می شوند. اهمیت نوع بسته بندی تولید شده برای این محصولات نیز بسیار مهم است چرا که ویژگی های این قطعات ایجاب می کند که برای حفظ سلامت آن ها حتما در یک بسته بندی مطمئن و محکم قرار داشته شوند.

یراق آلات که از فلزهای آبکاری تهیه شده اند با توجه به آلیاژ مورد استفاده در ساخت آن و آبکاری انجام شده بر روی آن ها با قرارگیری در معرض آب و هوا و رطوبت دچار زنگ زدگی خواهند شد و یا این که در صورت پرت شدن از ارتفاع ممکن است فرورفتگی هایی در بدنه آن ها به وجود آید و به همین دلیل بسیار مهم است که بسته بندی در نظر گرفته برای آن ها به خوبی آن ها را از این مشکلات دور کند. در این زمینه بسته بندی های کارتنی به خوبی امتحان خود را پس داده اند.

 

4. کارتن لنت خودرو

 • نوع چهارم از کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی

برای بسته بندی لنت خودرو نیز از بسته بندی های کارتنی استفاده می شود. لنت ها در انواع مختلفی می باشند که جنس آن ها با هم دیگر متفاوت است. به طور معمول در ساخت بسته بندی های کارتنی برای لنت خودرو از کارتن هایی با قابلیت تحمل وزن بالاتر استفاده خواهد شد تا محصول در طی مسیر آسیبی نبیند. ابعاد لنت، نوع ورق مورد استفاده، طراحی و چاپ در قیمت یک کارتن بسته بندی موثر می باشند.

 

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

قیمت کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی

در رابطه با قیمت کارتن و جعبه برای بسته بندی قطعات صنعتی ابعاد جعبه و جنس آن به نوعی عواملی تعیین کننده هستند. در صورتی که به دنبال ارزان ترین گزینه برای بسته بندی محصولات خود هستید می توانید تنها کارتنی را با ابعاد و تیراژ مورد نظر سفارش دهید. اما چنانچه کیفیت بسته بندی و مشتری پسند بودن آن نیز برای شما اهمیت دارد توصیه می شود قبل از سفارش کمی تحقیق کنید. برای مثال شما باید بدانید که برای محصول مورد نظر با وزنی که داشته چه جنس کارتنی مناسب است و از انتخاب کارتنی نازک تر و یا کلفت تر برای محصول خود خودداری کنید.

برای به صرفه تر شدن هزینه کارتن بسته بندی و همچنین مراقبت بیشتر از محصول شما می توانید کارتن بسته بندی را کاملاً هم اندازه با محصول سفارش دهید چرا که این کار ضمن کاهش قیمت کارتن (با توجه به کوچکتر شدن ابعاد آن) باعث می شود که محصول با ثابت ماندن در درون کارتن آسیبی نبینید و به نوعی این کار محافظت بیشتری را از محصول به ارمغان می آورد.

در زمینه سفارش کارتن بسته بندی همچنین بهتر است که محل ارائه محصولات را نیز در نظر داشته و متناسب با آن جا بسته بندی مناسبی را برای محصول خود داشته باشید تا شانس دیده شدن محصول شما توسط مخاطبین هدف بیشتر باشد و به در نتیجه به فروش بیشتری دست پیدا کنید.

کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی شرکت تاش پک

شرکت تاش پک، در سال 1370 تاسیس شد تا با طراحی، چاپ و تولید انواع جعبه های مقوایی، لمینتی و کارتن خدمتی در عرصه بسته بندی و جعبه سازی کشور داشته باشد. شرکت تاش پک از سال 1370 تا به امروز در راستای این اهداف فعالیت مستمر داشته است.

ما در شرکت تاش پک توانسته ایم با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مجهز و مطابق با استاندارد های جهانی، نیاز مشتریان در بازار ایران را نسبت به تولید انواع جعبه ها برطرف کنیم. امروزه بسته بندی بر افزایش فروش به شدت تأثیر دارد به این جهت که مشتریان به دلیل داشتن قدرت انتخاب و تنوع زیاد محصولات، مجبور نیستند محصولاتی با بسته بندی های ضعیف خریداری کنند.

برندها در تلاشند با یک بسته بندی شاخص و زیبا در همان مرحله ابتدایی نظر مشتریان را به سوی محصول خود جذب کنند. این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مشتری به ظاهر زیبا، حرفه ای و کاربردی یک محصول توجه می کند چرا که اعتقاد دارد یک محصول حرفه ای و معتبر دارای بسته بندی زیبا، شاخص و کاربردی است.

برای مشاوره و سفارش روی تاش پک کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

نیاز به راهنمایی دارید؟
×
تماس تلفنی Whatsapp chat
چت واتساپ Whatsapp chat